ŠKOLA VAŘENÍ

Jmenuji se Jarmila Šedá a výživou a vařením se zabývám prakticky dlouhou řadu let. Mám dvě dcery a tak vím, jak je bezpečný pohyb v kuchyni důležitý. Vědět, jak správně držet nůž, jak zamíchat polévku a na co vše si dát pozor, aby se z kuchyně stala bezpečná radost, to chce cvik.

V kurzu si děti vyzkouší teplou i studenou kuchyni – předkrmy, polévky, hlavní jídla, saláty, zákusky. Probereme spolu i etiketu stolování, popovídáme si o různých typech kuchyní a zdravé výživě.

Takže, chci naučit vařit i stolovat vaše děti trochu jinak. S chutí a láskou. Co to znamená? Pustit se s nimi do přípravy nejprve jednoduchých svačin, v dalším pokračování kurzu pak i snadnějších jídel. 

Děti se dále naučí krájet, strouhat, vážit, míchat, ochutnávat. Budou pracovat se zeleninou, ovocem, masem, těstem i kořením. Ovládnou nůž, škrabku, mixér i troubu. Vyzkouší si prostírání, servírování a nakonec si své výtvory vždy s chutí snědí.

A to vše hlavně tak, aby se jim pobyt v kuchyni stal radostí. Z toho, co vše se jim povede.

A tak vznikl nápad na tyto kurzy. Kurz září - leden má 14 lekcí, kurz únor - červen má 18 lekcí. Pokaždé se v něm bude odehrávat něco jiného. Jedna lekce je stejně dlouhá jako vyučovací hodina.
  • Skupina A (děti začátečníci)
  • Skupina B (děti pokročilí, absolventi předchozích kurzů)
Když se vašemu dítěti bude tento kurz líbit, v dalším pololetí bude navazovat dalším kurzem. Dítě může navštívit kurz zdarma v ukázkové lekci, kterou si lze domluvit osobně s lektorkou kdykoliv během kurzu. Počet malých šéfkuchařů v jednom kroužku je v průměru 10 až maximálně 15 dětí.

Cena kurzu ŘÍJEN/LEDEN = (13 + 1 zdarma = 14 lekcí celkem) je 1.890,-Kč + 500,-Kč na nákup surovin. Celková cena je 2.390,-Kč.

Cena kurzu ÚNOR/ČERVEN = (17 + 1 zdarma = 18 lekcí celkem) je 2.700,-Kč + 720,-Kč na nákup surovin. Celková cena je 3.420,-Kč. 

Platba kurzu předem na kontakt uvedený v ON-LINE PŘIHLÁŠCE
Informace podáváme taktéž e-mailem: 
maly.sefkuchar@gmail.com a nebo na mobilu+420 721 521 337.